Błyskawiczny kontakt: +48 516 043 880

Bateria wannowa retro

Bateria wannowa retro, która znajduje się w naszej ofercie, to produkt doceniany przez projektantów wnętrz. Idealnie nadaje się, jako wyposażenie do łazienek w stylu klasycznym, śródziemnomorskim, ale i tych z nutą nowoczesności.

Bateria wannowa retro jest produktem unikalnym, opracowanym na bazie klasycznych wzorów baterii łazienkowych, inspirowanych stylem wiktoriańskim. Posiada dwa pokrętła do wody zimnej i ciepłej, jest szczególnie funkcjonalna. Bateria ta jest sprzedawana w dwóch modelach, tzn. zarówno w formie stojącej, ale i jako bateria przeznaczona do zamontowania na ścianie. W zestawie oprócz baterii sprzedawany jest komplet dodatków, niezbędnych do ostatecznego jej zamontowania i stosowania. Bateria wannowa retro jest produktem wysokiej jakości, wielokrotnie chromowanym, co gwarantuje jej niezniszczalność. Ta jakość sprawia, że bateria ta może być również montowana w łazienkach, w budynkach użyteczności publicznej, np. przy basenach, czy w SPA. Jest produktem bardzo odpornym, niezniszczalnym, sprawdza się w warunkach intensywnego eksploatowania.

Bateria wannowa retro posiada również system sterowania, mocne podstawy. Jest dostępna w różnych modelach i wymiarach. Producent udziela na zakupioną baterię dwuletniej gwarancji. To również kolejny atut, który przemawia za jej zakupem. System gwarancyjny firmy działa bardzo sprawnie i przejrzyście. To znaczy, że w razie jakichkolwiek problemów z baterią, podlega natychmiastowej wymianie na inny model. Bateria wannowa retro, jak pokazują statystyki sprzedażowe, jest bardzo często nabywanym produktem. Opinie na jej temat są wysoce pozytywne. To potwierdza, że dotychczasowi nabywcy są bardzo zadowoleni z jej wyboru. Zdecydowanie ta bateria ma swój urok, zachwyca wyglądem wizualnym, funkcjonalnością. Jej zamontowanie przy wannie nada łazience nowego uroku i magii. To produkt bardzo sprawdzony, ceniony na rynku, który zasługuje na rekomendację. Jego cena w stosunku do tak wysokiej jakości produktu, jest szczególnie atrakcyjna.