Błyskawiczny kontakt: +48 516 043 880

Bateria prysznicowa retro

Bateria prysznicowa retro to szczególnej klasy bateria, która zyskuje zwolenników w kraju, jak i za granicą. To baterie zaprojektowane w stylu wiktoriańskim, które wyróżniają elementy klasyczne. Ten wzór baterii jest na tyle delikatny, subtelny, że doskonale komponuje się zarówno we wnętrzu nowoczesnych łazienek, jak i tych bardziej wiekowych. Bateria prysznicowa retro dostępna jest w różnych modelach, jak i rozmiarach. Posiada funkcjonalny system regulacji wody ciepłej, zimnej, za pomocą dwóch kurków. Jej obsługa jest więc bardzo prosta, intuicyjna. Oferowana bateria prysznicowa retro jest produktem bardzo dobrej jakości, wykonanym z trwałych, odpornych materiałów.

Dodatkowo powierzchnia produktu jest pokryta kilkoma warstwami chromu, co jeszcze bardziej podnosi trwałość produktu. Istotne jest, że baterie te są bardzo łatwe w utrzymaniu, nie powstają na nich smugi po czyszczeniu. Doskonale baterie te komponują się w całych zestawach prysznicowych w stylu retro, ale i jako dodatek do standardowych kabin prysznicowych. Oferowany produkt to zdecydowanie armatura w stylu retro, która może podnieść walory wizualne, użytkowane łazienki. Nadaje jej szczególnego klimatu, elegancji. Bardzo dobre bezawaryjne, niezawodne użytkowanie tych baterii przekonuje, aby montować je nie tylko w prywatnych domach, mieszkaniach, ale również i w łazienkach hotelowych.

W miejscach takich eksploatacja baterii prysznicowych jest szczególnie wysoka, oferowany produkt zdecydowanie do tego się nadaje. Zamówienia na produkt można składać online, za pośrednictwem sklepu internetowego. Intuicyjny formularz umożliwia sprecyzowanie parametrów zamawianego towaru. Zamówienia są przyjmowane, realizowane bardzo szybko. Na zakupioną baterię Klient uzyskuje zawsze gwarancję. Jej nabycie nie jest więc w żaden sposób ryzykowne. W dowolnym momencie, w ramach gwarancji, produkt zostanie wymieniony. Dotychczasowi Klienci z wybory tej baterii są bardzo zadowoleni. To najlepsze potwierdzenie wyjątkowości oraz jakości tego produktu.