Błyskawiczny kontakt: +48 516 043 880

Bateria kuchenna retro – bateria zlewozmywakowa retro

Bateria zlewozmywakowa retro to rozwiązanie, które idealnie nadaje się do każdej kuchni. Zarówno tej z małymi, jak i dużymi zlewami. Bateria tej postaci posiada szczególne walory wizualne, jest stworzona zgodnie z tradycyjnym wzornictwem z epoki wiktoriańskiej. Jest to klasyczna postać baterii, która na przestrzeni wielu lat ustawicznie powraca i zachwyca.

Zamontowanie takiej baterii w kuchni jest zdecydowanie jej ozdobą - rekomendowaną przez wielu wymagających architektów wnętrz. Oferowana bateria posiada wysokiej klasy głowice, bardzo uniwersalny rozstaw. Jest to więc bardzo rozwiązanie funkcjonalne. Bateria kuchenna retro ma dwa pokrętła, co nadaje jej szczególnego klimatu. Ponadto dwa pokrętła to walor praktyczny, jedno służy do ciepłej, a drugie do zimnej wody. Proponowana bateria idealnie pasuje do kuchni z meblami drewnianymi, meblami retro, ale i do kuchni nowoczesnych, gdzie również dobrze komponuje się z innowacyjnymi, mocno podświetlanymi meblami. To dowodzi, że jest przykładem bardzo uniwersalnej baterii, która dobrze wygląda praktycznie w każdej, kuchennej przestrzeni. W zestawie do baterii sprzedawane są również wszystkie elementy niezbędne do jej montażu, w szczególności: krzywki, rozety, uszczelki. Produkt zawiera instrukcję, wielu więc nabywców jest w stanie przeprowadzić samodzielnie jego montaż w swoich kuchniach. Na sprzedawany produkt jest udzielana gwarancja, zwykle na okres 2 lat.

Oferowany produkt na tle produktów od konkurencji wyróżnia ponadprzeciętna jakość. Bateria jest pokryta wysokiej klasy chromem (kilkakrotnie chromowana powierzchnia). W swoje ofercie firma posiada również tej postaci baterie, pokryte mosiądzem, w kolorze czarnym. Perlatory we wszystkich modelach baterii retro są wymienne. To stanowi także ich atut, po czasie intensywnego jej użytkowania w prosty sposób mogą być zmienione. W katalogu produktów dostępne są dwa modele baterii zlewozmywakowej retro, tj. bateria typu stojącego oraz bateria klasyczna, montowana do ściany nad zlewem. Oba modele są bardzo trwałe, stabilne, łatwe w montażu, ale i w późniejszym użytkowaniu.

Dotychczasowi nabywcy doceniają baterię zlewozmywakową retro za praktyczność użytkowania, walory wizualne. Obserwacje i testy baterii wskazują, że jest rozwiązaniem wytrzymałym, bezawaryjnym. Doskonale się nadaje do montowania również w obiektach gastronomicznych, gdzie jej użytkowanie będzie bardzo intensywne. Stanowi ona prawdziwą ozdobę każdej kuchni. Cena oferowanej baterii jest różna - w zależności od jej modelu, rodzaju, wymiarów. Zdecydowanie jednak korzystna w stosunku do tak wysokiej jakości produktu.